Senetle Vadeli Araba, Taksitle Alabileceğiniz Her şey Burada

Senetle Araba Veren Galeriler Kredi Notu Sorgulama Yapar mı ?

Günümüzde senetle araba veren galeriler oldukça fazla ve faiz oranları bir birlerine kıyasen değişken olabilmektedir. Sorunsuz bir araç almak ve kredi notunuzun önemi olmadan dilediğiniz araca sahip olmak için çok fazla beklemenize gerek yoktur. Dilediğiniz zaman sizlere en yakın bir taksitli araç satışı yapan firmaya başvurabiliyor ve kısa zaman içerisinde düşük peşinatlar vererek hayalini kurduğunuz arabalara sahip olabiliyorsunuz. İster ticari faaliyetleriniz için, ister kişisel ihtiyaçlarınız için alacağınız tüm arabalara nasıl sahip olabileceğiniz hakkında detaylı bilgi vermek istiyor, sizleri’de yakın zamanda araç sahibi olarak görmeyi umuyoruz.

Öncelikle kredi notu sadece bankalarda geçerli olan bir kredi kullanma uygulamasıdır. Bu sistem sayesinde bankalar sizler için en uygun miktarı belirler ve kredi notuna göre sizlere bir kredi miktarı açarlar. Eğer siciliniz bozuk ise bunu düzeltmeniz için uzun bir zaman gerekebilir ve bankalardan kredi kullanmanız zorlaşabilir. Bu yüzden sizlere hizmet veren galerilerin bankalar ile bir bağ gerekmeden araç sahibi olmanız amacı ile bu sitemizde sizlere ilan vermektedir. Yüzlerce ilan içerisinden beğendiğiniz her hangi birisine hemen ulaşmak ve detaylı bilgi almak için yapmanız gereken ilan içerisinde yer alan telefon numaraları aracılığı ile iletişime geçmektir.

Neden Kredi Sicilimizin Temiz Olması Gerekir ?

Her hangi bir bankaya gittiğinizde ilk olarak karşınıza çıkacak olan uygulamalardan birisi kredi notu’dur. Bu uygulamaya findeks.com üzerinden ulaşabiliyor ve istediğiniz zaman düşük bir miktar ödeme yaparak sonucu alabiliyorsunuz. Telefonunuza gelen doğrulama kodu sonrası yapmanız gereken kredi yüklemek ve ayrıntılı kredi notunuzun sonucunu ve ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenmektir.

Araç satışı yapan firmalardan alacağınız her hangi bir otomobil veya ticari araç için kredi kullanmak için siciliniz temiz olması gerekir ve puanınızın yeterli olması gerekir. Bu gibi durumlarda sizler için en ideal olanı senetle araba satışı yapan firmalardır. Bu firmaların kendi bünyesinde sağladığı kredi imkanı sayesinde belirli bir miktar peşinat sonrası aracınızı teslim alabiliyor, kiralama parasına kısa zaman içerisinde araç sahibi olabiliyorsunuz.

Kredi Notunuzun Senet ile Satışlarda Önemi Nedir ?

Senet ile alınan araç için her hangi bir sicil kaydı veya notunun önemi yoktur. Satın aldığınız araç firma tarafından haciz katılarak satılamaz durumda sizlere ulaşır ve borç bitiminde bu haciz kaldırma işlemi uygulanır. Bunun için taksitlerinizi düzenli ödemeniz ve senetlerinizi her ödeme esnasında oto galeri firmasından bizzat kendinizin alması gerekir.

Hiç bir şekilde ödeme yaparak senet bırakma olaylarına girmenizi önermiyor ve ödediğiniz tüm taksitlerin senetlerini aynı zaman içerisinde alarak etkisiz hale getirmenizi öneriyoruz. Araç satışı esnasında yaptığınız senetlerin ara ödemelerinde fazlalık olup olmadığına dikkat etmeli ve miktarın başı ve sonuna ”#” şeklinde kapatma uygulamanızı öneriyoruz. Bu sayede kötü niyetli kişilere denk gelmeniz durumunda borcunuz ne ise onu öder ve miktarda değişiklik yapılmasının önüne geçebilirsiniz.

Etiketler :

, ,

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap


*

Senetle Vadeli olarak alabileceğiniz araba, ev, elektronik eşya ve diğer ürünler ...